O nas


Jesteśmy studiem fotografii reklamowej oferującym kompleksową obsługę firm odzieżowych w zakresie organizacji sesji zdjęciowych, post produkcji zdjęć oraz druku materiałów reklamowych.

Współpracujemy z  wizażystami i stylistami, modelkami, modelami i agencjami modelek.

Wykonujemy projekty katalogów, reklam targowych i wielkoformatowych.

Współpracujemy z drukarniami posiadającymi duże doświadczenie w zakresie druku najwyższej jakości materiałów reklamowych.


Łączna powierzchnia studia to 200 m2, wysokość 3.3 m. Duża powierzchnia stwarza warunki do elastycznej aranżacji wnętrza, umożliwia tworzenie ciekawych planów zdjęciowych i budowę scenografii wg. życzenia klienta. Można też skorzystać z szeregu gotowych aranżacji, którymi dysponujemy. Komfort pracy zapewnia wydajne ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja.
Na wyposarzenie studia składa się oświetlenie firmy Bowens wraz z wieloma końcówkami do modelowania światła, stacja graficzna z profesjonalnym monitorem Eizo z serii CG i kalibratorem. Klientom na terenie studia zapewniamy bezprzewodowy dostęp do internetu oraz zdalny dostęp do własnego katalogu na serwerze plików przez całą dobę. Posiadamy również generator przenośny do zdjęć w terenie.

Nie prowadzimy wynajmu studia dla osób trzecich.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym Portfolio